KAYSERİ DEVELİ TEB TARIM BULUŞMASI - 11 MAYIS 2017

Tarım sektöründe faaliyet gösteren işletmelere gübreleme, ilaç, tohum, ekipman gibi konularda ihtiyaç duydukları teknik bilgilerin yanında işletme yönetimi ve büyümesi gibi konularda da gerekli bilgileri vermeyi hedefleyen TEB KOBİ Akademi Tarım Buluşmaları, interaktif atölye çalışmalarıyla tarım işletmelerimize vizyoner bir bakış açısı kazandırmayı ilke edinmiştir.

TEB Tarım Buluşması etkinliklerini yerel üreticinin ihtiyaçlarını birebir butik anlamda karşılayabilmek amacıyla ilçelerde düzenlemeye devam ediyoruz. 11 Mayıs 2017’de Mustafa Aksu Kültür Merkezi’nde düzenlediğimiz TEB Tarım Buluşması’nda üreticilerin yanı sıra tarımın tüm paydaşlarını bir araya getirerek Develi ve yöresinin tarım ve hayvancılık konularını masaya yatırdık ve yapılması gerekenler ile çözüm önerilerini katılımcılarla paylaştık.

TEB İşletme ve Tarım Bankacılığı Satış Direktörü Hakan Yurtseven’in açılış konuşmasını yaptığı buluşmada Hayvan Yetiştirme Teknikleri ve Hayvansal Ürünler konulu bir de panel düzenlendi. Panele, Erciyes Üniversitesi Veteriner Fakültesi Öğretim Üyesi Sn. Prof.Dr. Zafer Gönülalan, Erciyes Üniversitesi Veteriner Fakültesi Öğretim Üyesi Sn. Yrd.Doç.Dr. Jale Metin Kıyıcı ve Ziraat Mühendisi Sn. Osman Kıyıcı katılarak tarım işletmelerinin ihtiyaç duyduğu teknik bilgileri çiftçilerimizle paylaştılar.

Organizasyon Fotoğrafları